Школа Конфуція: Джерела – Історія – Сучасність

IMG 736428 листопада 2013 року
м. Київ

28 листопада 2013 року в Інституті суспільства в межах програми постійно діючого семінару «Школа Конфуція» відбулася ІІ науково-практична конференція «Школа Конфуція: Джерела – Історія – Сучасність», провідними дослідницькими темами якої стали суспільно-політичні доктрини та економічні стратегії країн конфуціянської цивілізації.

Програма конференції складалася з круглого столу, де розглядався широкий спектр наукової проблематики з тематики конференції та пленарного засідання, на якому свої наукові надбання представили провідні вчені - сходознавці – представники різних вищих навчальних закладів м. Києва та України (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Києво - Могилянська академія», Національний медичний університет імені О.Богомольця, Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького, Львівський національний університет імені І.Франка, Івано - Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, Національний університет оборони України) й фахових наукових організацій (Київський науково-дослідний інститут статистики, Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України та ін.).

Щиро дякуємо організаторам конференції: кафедрі всесвітньої історії та професору кафедри, доктору філологічних наук, професору – Резаненку Володимиру Федоровичу. Сподіваємося, що такі заходи, які несуть не тільки наукові знання, а й сповнюють нас надбаннями вікової мудрості, будуть й надалі проводитися в нашому Інституті.