Засідання ректорату 9 грудня 2013 року

DSC053669 грудня 2013 року
м. Київ, вул. Воровського 18/2

9 грудня 2013 року в залі Вченої ради відбулося чергове засідання ректорату, на якому обговорили низку важливих питань поточної діяльності університету.

Проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Н.В.Морзе презентувала нові версії сайтів Інституту суспільства та Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Про підготовку до проведення методологічного семінару з питань наукометрії та обговорення проекту комплексних заходів щодо стимулювання публікаційної активності викладачів повідомила проректор з наукової роботи Л.Л.Хоружа.

На ректораті також розглядалися питання проведення у січні 2014 року Конференції трудового колективу, поповнення колекції унікальних музичних інструментів в Інституті мистецтв та ряд інших.

З усіх питань було прийнято узгоджені рішення.