ІI-й Київський конкурс для старшокласників «Перший раз в PR клас»

IMG 736414 грудня 2013 року
м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

14 грудня 2013 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась церемонія нагородження переможців ІI-го Київського конкурсу для старшокласників «Перший раз в PR клас». Організатором конкурсу виступила кафедра реклами і зв’язків з громадськістю Гуманітарного інституту.

Мета конкурсу – познайомити школярів зі сферою соціальних комунікацій та спрямувати їх на обрання профілю подальшої діяльності (рекламісти, піарники, маркетологи та ін.), стимулювати творче самовдосконалення школярів старших класів.

У конкурсі взяли участь близько 100 учнів старших класів переважно шкіл м. Києва.

Конкурсантам були запропоновані наступні теми:

• «ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ІЗ ПОКОЛІННЯ В ПОКОЛІННЯ»
  • «ШЕВЧЕНКО, ГРІНЧЕНКО – ПИШАЙСЯ, РІДНА НЕНЬКО!»
  • «ВСТАНОВИ ДЛЯ СЕБЕ МЕЖІ, ЗАХИСТИ СЕБЕ В МЕРЕЖІ»
  • «ВІЧНА ТА ЧУДОВА НАША РІДНА МОВА»
  • «ШАНОВНИЙ ДРУЖЕ, НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ»
  • «МОТИВУЙСЯ! НЕ ЛІНУЙСЯ»

В кожній номінації було присуджено перше, друге та третє місце, а найкраща робота конкурсу отримала «Гран-прі».

Учасників та гостей привітала проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітаної роботи, Голова оргкомітету конкурсу Т.Ю.Бєлофастова та побажала учасникам натхнення й невичерпної творчої енергії.

Протягом заходу звучали пісні, вірші, виконувались хореографічні композиції. Родзинкою прийому стало вокальне привітання від фіналістки конкурсу «Х-фактор онлайн» Юлії Бартєнєвої.

Також переможців конкурсу приємно вразили подарунки від спонсора заходу – розважального центру «Блокбастер».

Захід пройшов в надзвичайно теплій і дружній атмосфері.