Ви тут: Головна Про Університет Новини Події VІ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

VІ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

IMG 056721 грудня 2013 року
м. Київ

21 грудня 2013 року відбувся VІ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»,  незмінним організатором якого є кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інститут, координаторка та ведуча – Наталія Олексіївна Блохіна. Цього року конкурс зібрав 35 учнів 9-11 класів  з 18 шкіл Києва.

Крім традиційної різдвяно-зимньої тематики конкурсу, до 150-річчя від дня народження освітнього та громадського діяча, педагога, письменника, перекладача, літературознавця, вченого, мовознавця, етнографа, лексикографа, автора "Словаря української мови" Бориса Дмитровича Грінченка (1863-1910), була започаткована додаткова номінація «Читання творів Бориса Грінченка». Конкурс органічно став профорієнтаційною та культурно-мистецькою  частиною університетського соціального проекту «З Києвом і для Києва».