До ректорату завітали щедрувальники

IMG 056713 січня 2014 року
м.Київ, вул. Воровського 18/2

Щедрий вечір, добрий вечір,

Добрим людям на здоров'я!

У Київському університеті імені Бориса Грінченка з великою повагою та любов’ю ставляться до народних традицій.Напередодні Нового року (за старим стилем 13.01) в Україні відзначали Щедрий вечір. Щедрування – улюблений народний звичай, під час якого щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині.

Підтримуючи добру традицію, 13 січня 2014 року, студенти спеціальності «Музичне мистецтво» нашого університету завітали до ректорату з голосними щедрівками. Своїм чудовим співом студенти вітали грінченківську родину з новорічними й різдвяними святами та бажали довгого віку колективу університету, здоров'я та достатку, щастя й радості, злагоди та благополуччя. У їхньому виконанні прозвучали традиційні колядки та щедрівки. Диригували хором викладачі Інституту мистецтв Рябінко Світлана Миколаївна та Миронюк Тарас Васильович.

У ході цього дійства студенти не забували й засівати свій рідний університет.

Ректор університету Віктор Олександрович Огнев'юк подякував за теплі слова та щедро обдарував віншувальників.

Привітання стало приємним сюрпризом для колективу університету та подарувало незабутні враження.