Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вшанування пам’яті видатних синів українського народу: від Бориса Грінченка до Тараса Шевченка

7 березня 2014 року
м.Київ

День, 7 березня 2014 року, у Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочався покладанням квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу Грінченку. Вшанувати його пам'ять прийшли Студентський парламент та ректорат Університету. До присутніх звернувся ректор Віктор Огнев’юк. У своєму слові він підкреслив моральні цінності духовної спадщини Бориса Грінченка, які сьогодні сповідує грінченківська родина. Учасники церемонії вшанували пам'ять видатного просвітителя хвилиною мовчання.

Церемонія покладання квітів продовжилась біля памятника Тарасу Шевченку. Ця символічна хода – від Б.Грінченка до Т.Шевченка – є втіленням наступності ідей Великого Просвітителя і Великого Пророка у сучасному бурхливому житті українського народу.

Атмосфера церемонії викарбовувала у серці кожного настанову Великого Тараса, яка сьогодні стала важливим меседжем для усього світу:

«Обніміться ж, брати мої,

Молю вас, благаю!»