Зустріч студентів Гуманітарного інституту та Інституту суспільства з ректором Університету

14 березня 2014 року
м.Київ, актова зала корпусу №1

14 березня в актовій залі корпусу номер 1 відбулася зустріч ректора Університету Віктора Олександровича Огнев’юка та студентів І-ІІ курсів Гуманітарного інституту та Інституту суспільства, яка допомогла знайти спільні відповіді на питання подальшої долі країни, моральних цінностей особистості, національної свідомості студентства.

Обговорювалися також питання щодо територіальної цілісності України як принципу міжнародного публічного права, згідно з яким територія держави є недоторканною від посягань з боку інших держав шляхом застосування військової сили. Впевнені, що спільна зустріч студентів із ректором В. О. Огнев’юком зумовила консолідованість грінченківської родини та підтвердила відкритість адміністрації на шляху до прозорого навчально-виховного процесу.