Images-loading

Майстер-класи з курсу "Представлення результатів наукових досліджень магістрів з використанням ІКТ"

18 - 28 березня 2014 року
м. Київ

 

 

 

З 18 по 28 березня в Київському університеті імені Бориса Грінченка співробітниками НДЛ інформатизації освіти, під керівництвом проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В., проводяться лекції, майстер-класи з курсу "Представлення результатів наукових досліджень магістрів з використанням ІКТ" для студентів ОКР «магістр» 2-го року навчання.

В рамках першої сесії курсу магістранти ознайомились з електронним освітнім середовище Університету та його можливостями щодо опрацювань науково-методичних матеріалів. Завдяки тестовому доступу до науково-метричної бази EBSCOhost, дізнались про принципи роботи таких баз та оцінили необхідність їх використання під час написання магістерських робіт. Створюючи власні віртуальні кабінети у міжнародних базах наукових публікацій, магістранти користуючись внутрішніми пошуковими системами добирали та зберігали у них наукові публікації, дотичні до їх кваліфікаційних робіт. З метою організації спільної роботи та роботи над документами, активно використовували сервіси Google, зазначивши переваги хмарних технологій з точки зору збереження інформації та додаткових функції для візуалізації.

На початку курсу всім учасникам було запропоновано пройти опитування для відображення їх враження щодо впровадження ІКТ в навчальний процес.

Деякі з отриманих результатів наведені нижче.

Чи відчули ви в навчальному процесі зміни на краще у зв'язку із залученням інформаційних технологій?

screen1

 

 

У рамках підготовки до навчальних занять часто використовуєте:

screen2

Ви використовуєте платформу для електронного навчання у нашому університеті?

 

screen3

Заміна аудиторних занять на електронні:

 

screen4

Електронні бібліотеки

 

screen5

 

Друга сесія курсу буде проведена в квітні та стосуватиметься оформлення та презентації наукової роботи студента.