Участь викладачів та студентів у програмі обміну між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Університетом Париж-Сорбонна

31 березня 2014 року
м. Париж, Франція

31 березня 2014 року у рамках укладеної угоди про співпрацю з Університетом Париж-Сорбонна група студентів та викладачів, зокрема доценти кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Д.П. Бернадська та Р.Г. Шаповалова, та доцент кафедри романської філології Гуманітарного інститут В.І. Мельник, прибули до Франції.

Цього ж дня відбулася зустріч з керівництвом Університету, під час якої французькі колеги висловили свою повагу до вибору українського народу та підтримали нас у прагненні до кращого європейського майбутнього.

2 квітня відбувся перший концертний виступ грінченківців у корпусі Сорбонни Клінакур. Глядацька аудиторія високо оцінила професійну майстерність наших виконавців.

Договір про співпрацю з Університетом Париж-Сорбонна

photo (1)