Вперед до перемог!

6 квітня 2014 року
м. Київ

06 квітня 2014 року студенти та співробітники Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у встановленні Рекорду України з колективного віджимання, організаторами якого стала команда «Street Workout», діяльність якої спрямована на популяризацію фізичної культури серед молоді, формування здорового способу життя, розвиток сили та витривалості.

Подія відбувалась у столичному парку «Перемога» за підтримки Василя Вірастюка (дворазового володара титулу «Найсильніша людина у світі), Олега Лісогора (багаторазового чемпіона світу із плавання), Тимофія Нагорного (музичного продюсера, мецената), Вадима Мичковського (шоумена, резидента проекту «Comedy Club Ukraine»), Віталія Козловського (Заслуженого артиста України).

У заході взяли участь 917 киян. Така кількість – новий рекорд України (минулий рекорд належав харків’янам та налічував 715 чоловік).

86 грінченківців разом з усіма учасниками віджалися від землі двадцять разів. Свої досягнення рекордсмени приурочили до Міжнародного дня спорту, що відзначається саме 06 квітня.