Міжвузівський студентський семінар «Проблеми поетики романтизму»

antwerten belgium desire24-25 квітня 2014 року
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці

24-25 квітня 2014 року проведено другу частину міжвузівського студентського семінару на тему «Проблеми поетики романтизму», який організовували кафедра світової літератури Київського університету імені Бориса Грінченка та кафедра зарубіжної літератури та теорії літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Захід відбувся в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. На семінарі виступили студенти Київського університету імені Бориса Грінченка Ірина Постой,Ірина Лазебна,Ірина Мурдза, Юлія Волинець, Марія Рєзанова, Дмитро Лукашенко,Аліна Гусельцева. Всі студенти отримали сертифікати учасників. Відповідальними за проведення заходу були доцент Сажина А.В. (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) та доцент Шовкопляс Г.Є. ( Київського університет імені Бориса Грінченка).

Філармонія