Відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги у Київському університеті імені Бориса Грінченка

09 травня 2014 року
м. Київ

09 травня, щороку, Україна відзначає День Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками – завершення Великої Вітчизняної війни. Цей день є символом всенародної Перемоги, пам’яті, людської вдячності та шани. Це одна з найвеличніших подій ХХ століття, яка викликає глибоке відчуття гордості та скорботи водночас.

Напередодні, 08 травня 2014 р., грінченківці вшановували ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Із щирим привітанням до всіх присутніх звернувся ректор Університету Віктор Огнев’юк. У своєму зверненні до ветеранів Він зазначив: «Велика Перемога залишилася в серцях мільйонів яскравим прикладом героїзму та самовідданої любові до Батьківщини. Ми схиляємося перед мужністю воїнів-захисників та звитягою трудівників тилу». Від грінченківської громади Віктор Огнев’юк побажав ветеранам здоров’я, оптимізму, активного довголіття, родинної злагоди та душевного спокою. І, безумовно, особливо жаданого, - мирного неба всім нам!

Слава Героям!