Візит української делегації в м.Варшава в рамках проекту "Проблеми освіти у Польщі та Україні в контексті процесів глобалізації та євроінтеграції"

DSC 714811-17 травня  2014 року
Вища педагогічна школа  у м. Варшаві та факультет Силезьського університету у м. Чешин

В рамках реалізації спільного багаторічного  україно - польського наукового проекту НАПН України і Вищої педагогічної школи у м. Варшава « Проблеми  освіти у Польщі та Україні в контексті процесів глобалізації та євроінтеграції» делегація Університету  у складі С.О.Сисоєвої (координатор проекту), доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України; Л.Л.Хоружої, доктора педагогічних наук, професора; Г.В.Бєлєнької, доктора педагогічних наук, доцента; К.О.Линьова, кандидата наук з державного управління, доцента  та почесних професорів нашого Університету О.Я. Савченко, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України; О.В.Сухомлинської, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України   з 11-17 травня ц. р. відвідала Вищу педагогічну школу  у м. Варшаві та факультети Силезьського університету у м. Чешин: етнології  і наук про освіту; образотворчого мистецтва і музики. Члени делегації зустрілися з викладачами і студентами вищих навчальних закладів, взяли участь у засіданні «круглого столу» з питань розвитку  міжкультурної освіти, культурно-мистецьких заходах, виступили з доповідями на  науковій  конференції «Освіта  у полікультурному суспільстві: досвід і перспективи». Відбулися зустрічі з  керівництвом обох навчальних закладів щодо подальшої співпраці, розвитку наукового співробітництва, проектної діяльності,  академічної мобільності. Досягнута попередня домовленість з ректором Силезьського університету в м. Катовиці  В.Банусом, доктором наук, професором, президентом Конференції ректорів академічних шкіл (ВНЗ) Республіки Польща щодо підписання угоди про співпрацю з Київським університетом імені Бориса Грінченка.