Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Свято квітів у Дошкільному навчальному закладі № 590

Свято квітів у Дошкільному навчальному закладі № 590

IMG 567620 травня 2014 року
вул. Богатирська, 2Б

20 травня 2014 року студенти нашого університету взяли участь у весняному заході «Свято квітів», який щорічно проводиться у дошкільному навчальному закладі №590.

Свято покликане об’єднати зусилля батьків, дітей, співробітників закладу в прагненні зробити світ яскравішим. Ідея такого заходу належить директору закладу – Бойко Лідії Метрофанівні.

Студенти-грінченківці разом з вихованцями дитячого садочка та їхніми батьками на території закладу посадили клумбу чорнобривців та петуній.

На святі панувала дружня атмосфера, що супроводжувалось гарним настроєм, веселощами та дитячими сміхом.