Ви тут: Головна Про Університет Новини Події День Київського університету імені Бориса Грінченка. 140 років освітніх традицій!

IMG 5966 22 травня 2014 року

вул. М.Тимошенка, 13-Б

У цьому році Київський університет імені Бориса Грінченка відзначає 140-річчя своєї роботи у підготовці висококваліфікованих кадрів для столиці. В рамках святкування Дня університету, який пройшов
22 травня 2014 рокувідбулась низка заходів:
10.30 - Міжнародна наукова конференція «1025-річчя історії освіти в Україні: традиції, сучасність та перспективи»
11.00 – ярмарок благодійної платформи #DO_BRO, де відвідувачам запропонували скуштувати найсмачніші страви зі студентського ярмарку, переглянути яскраві виступи наших талановитих студентів та отримати багато яскравих емоцій і добра!
Усі вилучені кошти цього року надійдуть до Будинку маляти, що наразі терміново потребує ремонту; центру трудової реабілітації "Трамплін" та Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця"!
15.00 -церемонія нагородження та перегляд мистецького проекту «Ми руки з’єднали…», присвяченого 150-річчю від дня народження Бориса Грінченка. День університету відзначили нагородами, які засвідчують прояв високого професіоналізму. Наша академічна спільнота багата на добрі справи, інтелектуальні ініціативи і добірні таланти:
  • за створення документального фільму «Інший…инший Грінченко», присвяченого 150-річчю від дня народження Бориса Дмитровича подяка оголошується:
      • Бондаревій Олені Євгенівні – науковому керівнику проекту, директору Гуманітарного інституту нашого Університету.Ангеловій Мар’яні Степанівні – автору-сценаристу документального фільму «Інший Грінченко», завідувачу навчально-виробничого комплексу «А-Студія» Київського університету імені Бориса Грінченка.
      • Панчуку Петру Фадійовичу – виконавцю ролі Бориса Грінченка, Заслуженому артисту України, актору театру та кіно.
      • П’ятницькому Андрію Геннадійовичу – режисеру – постановнику, технічному директору навчально-виробничого комплексу «А-Студія»
      • Тімохіну Володимиру Володимировичу – звукорежисеру-постановнику
      • Коцюбі Валентині Володимирівні – режисеру монтажу.
      • Ангелову Ангелу Ангеловичу – оператору-постановнику.
      • Лаврик Вірі Вікторівні – випусковому редактору документального фільму
      • Доценко Олені Леонідівні – редактору.Логачовій Марті Сергіївні – редактор.
  • за презентацію інтерактивного словника рідкісних слів «СловОпис» до документального фільму «Інший Грінченко», присвяченого 150-річчю від Дня народження Бориса Дмитровича подяка оголошується студентам Київського університету імені Бориса Грінченка:
      • Данько Роману Ігоровичу – студенту 4-го курсу Гуманітарного інституту
      • Костур Руслані Романівні – студентці  4-го курсу Гуманітарного інституту
  • за створення ілюстрацій до книжки  “Казки Бориса Грінченка” подяка оголошується:
      • Федько ОксаніМиколаївні -  художнику – постановнику “АСТУДІЇ”.
  • за участь у створенні музичного диска «Дніпро реве» до 150-річчя від дня народження Б.Д. Грінченка: підготовку до запису зі студентськими хорами хорових творів на слова Бориса Грінченка подяка оголошується:
      • Нижник Тетяні Михайлівні – старшому викладачі кафедри хорового диригування.
      • Рябінко Світлані Миколаївні - викладачу кафедри хорового диригування.
  • за участь у створенні музичного диска «Дніпро реве» до 150-річчя від дня народження Б.Д. Грінченка: підготовку до запису та студійний запис інструментальних творів, присвячених Б.Д. Грінченка подяка оголошується:
      • Пилипенко Наталії Анатоліївні – викладачу кафедри інструментально-виконавської майстерності.
      • Ходоровському Володимиру Ісааковичу - викладачу кафедри інструментально-виконавської майстерності.
      • Петриковій Оксані Петрівні – заслуженому діячу мистецтв України, доценту кафедри академічного та естрадного вокалу.
      • Шаповаловій Ріммі Генадіївні – заслуженій артистці України, доценту кафедри академічного та естрадного вокалу.
      • Бокочу Василю Андрійовичу – народному артисту України, професору кафедри академічного та естрадного вокалу.
      • Вишинському Віталію Володимировичу – кандидату мистецтвознавства, доценту кафедри теорії та методики музичного мистецтва.
      • Ткачуку Володимиру Васильовичу – заслуженому діячу мистецтв України, доценту кафедри інструментально- виконавської майстерності.
      • Касьянову Валентину Васильовичу – завідувачу НМЦ естетичного розвитку.
  • за підготовку та захист кандидатських дисертацій, присвячених творчості Бориса Дмитровича Грінченка подяка оголошується:
      • Євтушенко Світлані Олександрівні – доценту кафедри української літератури, компаративістики та соціальних комунікацій;
      • Погребняк Інзі Василівні - доценту кафедри української літератури, компаративістики та соціальних комунікацій