Збірна футбольна команда Київського університету імені Бориса Грінченка – СРІБНИЙ ПРИЗЕР Студентської ліги ФК «Динамо» Київ-2014!

824 травня 2014 року

стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського

У суботу, 24-го травня 2014 року, на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського пройшли фінальні матчі чергового сезону Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ-2014, який проводиться щорічно серед студентських команд вищих навчальних закладів Києва.

У нинішньому розіграші турніру взяло участь 20 команд. Матчі проходили на спортивно-тренувальній базі ФК «Динамо» в Кончі-Заспі та на базі ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського. Зазначимо, що в цьому році студенти  нашого Університету  вперше вийшли на газон стадіону «Динамо» ім. Лобановського в якості гравців Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ-2014.

Груповий етап Студентської ліги стартував у жовтні 2013 року. З легкої руки Сергія Реброва, Максима Коваля та Джермейна Ленса були сформовані чотири групи, з яких до стадії плей-оф вийшли по дві команди.

У чвертьфінальних матчах Київський Університет імені Бориса  Грінченка виграв у Київського національного університету будівництва та архітектури. У першому півфіналі грінченківці знову здобули перемогу,  перегравши Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана, Національний університет харчових технологій та виявилися сильнішими за Національний медичний університет ім. Богомольця.

Підтримати наших спортсменів прийшов ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Бєлофастова, головний тренер нашої Збірної футбольної студентської команди Юрій Іванович Тупиця, голова Первинної профспілкової організації студентів Оксана Перепельченко, Студентський парламент Університету, хореографічна група підтримки, співробітники та студенти всіх структурних підрозділів. Всі команди показали блискучий футбол, сповнений пристрастей та безкомпромісної боротьби.

Першими у матчі за третє місце на поле вийшли студенти Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана та Національного медичного університету імені А.Богомольця. У завзятій та напруженій грі з мінімальним рахунком 1:0 перемогли «медики». Доля третього місця вирішилася завдяки єдиному голу, забитому з пенальті за лічені хвилини до фінального свистка.

Підтримувати харизму спортивної події пальмою першості були удостоєні наші студенти. З багатьох творчих команд інших університетів перевагу було надано нашим артистам як найкращим. Між матчами атмосферу свята та гарний настрій підтримували студенти Інституту мистецтв: Катерина Маргарян, Ксенія Кирєєва, Анна Корнієнко, студенти напрямку підготовки «Хореографія»; студентка Гуманітарного інституту - вокальний голос нашої Збірної – Вікторія Гмиріна; студентка Інституту людини – Анастасія Тіщенко.

Фінальний матч був напружений та цікавий, адже обидві команди-фіналісти були налаштовані виключно на перемогу. Із рахунком 1:0 команда Національного університету харчових технологій виборола перше місце у  Київського університету імені Бориса Грінченка. Автором єдиного м'яча, який забезпечив команді чемпіонство, став Олег Бондарчук.

Київський університет імені Бориса Грінченка посів почесне ІІ місце і став срібним призером Студентської ліги ФК «Динамо» Київ-2014!

Церемонія нагородження пройшла в урочистій атмосфері. В ній узяли участь президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс, Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, ветерани «Динамо» (Київ) Володимир Мунтян (який подарував нашій команді м’яч зі своїм автографом), Леонід Буряк, президент Фан-клубу «Динамо» Сергій Михайленко, Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, заступник Голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Трофименко.

Завершилася нагородження радісними вигуками, загальним тріумфом та спільними фото на згадку.

Вітаємо футболістів-грінченківців зі Сріблом!!!! Бажаємо нових звершень та перемог у наступному футбольному сезоні!

Наші переможці:

-         Радченко Є.О. (Гуманітарний інститут)

-         Павлушко О.О. (Інститут суспільства)

-         Лідінфу П.М. (Гуманітарний інститут)

-         Кривошеєв Є.В. (Університетський коледж)

-         Гришин І.Г. (Гуманітарний інститут)

-         Мітленко К.А. (Гуманітарний інститут)

-         Красножон А.А. (Гуманітарний інститут)

-         Сичевський К.О. (Гуманітарний інститут)

-         Миколаюк Є.І. (Гуманітарний інститут)

-         Капуста О.С. (Гуманітарний інститут)

-         Камінський В.М. (Інститут суспільства)