Концерт для мешканців Оболонського району «Успішна людина – успішна країна»

1023  травня 2014 року
вул. М.Тимошенка, 13-Б

23 травня 2014 року, на подвір'ї навчального корпусу №1 Київського університету імені Бориса Грінченка пройшла концертно-розважальна програма для мешканців Оболонського району «Успішна людина – успішна країна». Захід відбувся в рамках Травневих Днів – нової грінченківської традиції, започаткованої з нагоди відзначення 140-річчя освітніх традицій Університету.

Свято розпочав Камерний оркестр під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Володимира Ткачука виконанням  «Гуморески» Юрія Шевченка. Настрій цього твору став співзвучним теплому, весняному вечору.

У творчій зустрічі з мешканцями Оболонського району взяли участь Народні артисти України: Василь Бокоч, Олександр Василенко, Фемій Мустафаєв; Заслужені артисти України: Юрій Василевич,Костянтин Стрельченко, Віктор Тетеря, Рімма Шаповалова, Тарас Яницький; Заслужені діячі мистецтв України: Валентин Касьянов, Оксана Петрикова, В'ячеслав Полянський; Народний художній колектив арт-студія «New-Song» (художні керівники - Вікторія та Валентин Касьянови); лауреат міжнародних конкурсів Софія Леонтієва; концертмейстери Ірина Антіпіна, Ганна Шепеленко.

У концертній програмі пролунали вокальні та інструментальні твори різних стилів та жанрів: народні, сучасні естрадні пісні, джазові  світові хіти,  інструментальні композиції для баяна та бандури.

Виступи митців-викладачів нашого Університету підкорили професійною майстерністю, віртуозністю, високою сценічною культурою, вишуканістю репертуару та неперевершеною харизмою.

Водночас для маленьких киян діяли творчі студії під керівництвом студентів-волонтерів. Дітлахи із величезним захопленням та натхненням малювали, співали, танцювали, грали у рухливі ігри, брали участь у вікторинах, конкурсах тощо.

По завершенню концертної програми з вітальним словом до мешканців Оболоні звернувся Ректор – Віктор Огнев’юк. Із особливою щирістю Віктор Олександрович наголосив на пріоритеті збереження сімейних цінностей.  Також він зазначив, що двері Київського університету імені Бориса Грінченка завжди гостинно відкриті для киян та запросив всіх бажаючих приєднатися наступного навчального року до V етапу Соціального проекту «З Києвом і для Києва».