Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Відкрито набір на ОКР бакалавр за напрямом підготовки 6.010203 «Здоров’я людини»

Відкрито набір на ОКР бакалавр за напрямом підготовки 6.010203 «Здоров’я людини»

05 zdorovyaТравень 2014 року

вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

 

 

 

 

 Кафедра фізичної культури та спортивної майстерності Гуманітарного інституту з 2014 року здійснює набір на ОКР бакалавр за напрямом підготовки 6.010203 «Здоров’я людини» (фахівець з фізичної реабілітації).

Згідно чинного законодавства фахівці з фізичної реабілітації можуть обіймати посади:

  • фахівець з фізичної реабілітації у лікувально-реабілітаційних центрах, спеціальних установах, навчальних закладах у спеціальних медичних групах;
  • масажист;
  • приватний підприємець з надання реабілітаційних послуг.

Термін навчання – 4 роки (денна форма).

У програмі навчання:

         Медико-біологічні дисципліни: фізична реабілітація при різних захворюваннях і травмах, фізіотерапія, різні види масажу, реабілітаційні технології, курортологія, психологія здоров’я, анатомія та фізіологія людини, спортивна медицина, спортивна фізіологія, основи раціонального харчування та ін.

         Спеціально-теоретичні дисципліни: загальна теорія здоров’я та спорту для всіх, теорія та методика фізичного виховання, основи здорового способу життя, оздоровче плавання, біомеханіка, біохімія та ін.

         Гуманітарні та соціально-економічні дисципліни: соціологія,педагогіка, психологія, політологія, іноземна мова та ін.

Запрошуємо усіх бажаючих на навчання! 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Відкрито набір на ОКР бакалавр за напрямом підготовки 6.010203 «Здоров’я людини»