Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Відкрито набір на ОКР бакалавр за напрямом підготовки 6.010203 «Здоров’я людини»

05 zdorovyaТравень 2014 року

вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

Кафедра фізичної культури та спортивної майстерності Гуманітарного інституту з 2014 року здійснює набір на ОКР бакалавр за напрямом підготовки 6.010203 «Здоров’я людини» (фахівець з фізичної реабілітації).

Згідно чинного законодавства фахівці з фізичної реабілітації можуть обіймати посади:

• фахівець з фізичної реабілітації у лікувально-реабілітаційних центрах, спеціальних установах, навчальних закладах у спеціальних медичних групах;
  • масажист;
  • приватний підприємець з надання реабілітаційних послуг.

Термін навчання – 4 роки (денна форма).

У програмі навчання:

Медико-біологічні дисципліни: фізична реабілітація при різних захворюваннях і травмах, фізіотерапія, різні види масажу, реабілітаційні технології, курортологія, психологія здоров’я, анатомія та фізіологія людини, спортивна медицина, спортивна фізіологія, основи раціонального харчування та ін.

Спеціально-теоретичні дисципліни: загальна теорія здоров’я та спорту для всіх, теорія та методика фізичного виховання, основи здорового способу життя, оздоровче плавання, біомеханіка, біохімія та ін.

Гуманітарні та соціально-економічні дисципліни: соціологія,педагогіка, психологія, політологія, іноземна мова та ін.

Запрошуємо усіх бажаючих на навчання!