Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо новообраний склад Студентського парламенту Київського університету імені Бориса Грінченка!

14 червня 2014 року

вул. Маршала Тимошенка, 13-Б,

04червня 2014 року відбулась звітно-виборна Конференція студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, на якій було затверджено новий склад Студентського парламенту.

Президентом Студентського парламенту на 2014-2015 н.р. обрано Юрганову Анастасію (студентку ІІ курсу Гуманітарного інституту).

Почесні гості заходу – Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі  Костицький Василь Васильович та представник Національної комісії в місті Києві – Корнелюк Володимир Петрович –  вручили Подяки нашим студентам «За формування активної громадянської позиції, встановлення високих моральних цінностей серед студентської молоді та підростаючого покоління, за небайдужість до цінностей людського життя»:

• Ніколаєнко Катерині Олександрівні
  • Сапегіній Дар’ї Миколаївні
  • Рубану Павлу Геннадійовичу
  • Білоцькій Марії Віталіївні

Від імені ректорату  нашого Університету проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастова Таїсія Юріївна звернулась з вітальним словом до всіх учасників конференції, побажала сміливих творчих ініціатив, плідної роботи в розбудові студентського самоврядування та суспільно-громадської діяльності Університету. Проректор вручила Подяки студентам-грінченківцям за різними номінаціями.

«За активну участь у роботі студентського самоврядування»:

• Григорук Анастасії Олександрівні
  • Юргановій Анастасії Русланівні
  • Шевченко Марині Сергіївні
  • Рубану Павлу Геннадійовичу
  • Бачинській Валентині Вікторівні
  • Папазовій Валерії Олександрівні
  • Голобородько Ользі Ярославівні
  • Порязєвій Анні Юріївні

«За активну участь у соціально-гуманітарній діяльності Університету, організації та проведенні культурно-мистецьких заходів та активну громадську позицію»:

•  Хаблову Антону Григоровичу
  •  Самбіру Олегу Вадимовичу
  •  Корнієнко Анні Віталіївні
  •  Гмиріній Вікторії  Юріївні
  •   Маргарян Катерині Юріївні
  •   Квач Ользі Олегівні

«За ефективну участь у роботі студентської ради гуртожитку та активну громадську позицію»:

•   Кравець Любові Василівні
  •   Гусинській Людмилі Юріївні
  •   Мулявці Катерині Юріївні

Від імені студентства Анастасія Григорук (Голова Студентського парламенту

2012-2013, 2013-2014 н.рр.) висловила Подяку Ректору Київського університету імені Бориса Грінченка Огнев’юку Віктору Олександровичу  «За високий моральний приклад для студентської молоді у творенні добра на благо Університету та суспільства», проректору Бєлофастовій Таїсії Юріївні «За щирість, сердечне тепло, безкінечне терпіння та віру в студентську молодь, що надихають на розвиток і самовдосконалення».