Засідання ректорату 18 серпня 2014 року

DSC0536618 серпня 2014 року
м. Київ, вул. Воровського 18/2

18 серпня 2014 року відбулося засідання ректорату, на якому розглядалися питання про проведення науково-методичної конференції співробітників університету, яка запланована на 27 серпня з 15:00 до 18:00; про організацію зустрічей та поселення студентів у гуртожиток; проведення заходів з нагоди початку нового навчального року.

Проректор з науково-методичної та навчальної роботи і відповідальний секретар приймальної комісії О.Б.Жильцов поінформував про вступну кампанію. У цьому році до університету вступило 2922 особи, що на 113 більше, ніж в минулому році.

О.П.Турунцев, проректор з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи, доповів про графік завершення ремонтно-будівельних робіт в приміщеннях університету та підготовку до нового навчального року.

На ректораті також розглядалися питання про зміни у структурі та штатному розписі, про пріоритети в роботі університету на 2014-2015 н.р. та інші.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення.