Зустріч грінченківців з представниками ФК «Динамо»

DSC053661 вересня 2014 року
м. Київ

01 вересня 2014 року в рамках реалізації спортивної програми популяризації здорового способу життя серед молоді та розвитку студентського футболу, в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка, відбулась зустріч грінченківців з представниками ФК «Динамо».

Ця подія ознаменувала початок IV сезону Студентської футбольної Ліги «Динамо», який проходить у плідній співпраці Первинної профспілкової організації студентів Київського університету імені Бориса Грінченка та Фан-клубу ФК «Динамо».

Зі студентами-вболівальниками ФК «Динамо» та Збірної футбольної студентської команди Університету спілкувались талановитий нападаючий ФК «Динамо» Артем Кравець, президент Фан-клубу «Динамо» Сергій Михайленко, виконавчий директор Фан-клубу «Динамо» Катерина Солярик.

На заході були присутні Проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної діяльності Університету Бєлофастова Таїсія Юріївна, завідувач НМЦСГВ та ОДС та офіційний представник Збірної футбольної студентської команди Університету Перепельченко Оксана Володимирівна, головний тренер футбольної команди Університету Тупиця Юрій Іванович, співробітники НМЦСГВтаОДС.

Спілкування проходило у форматі відкритого діалогу: гості давали цікаві відповіді на змістовні запитання студентів, що торкалися різних аспектів розвитку сучасного спорту, зокрема футболу, та засвідчили широку ерудицію грінченківської молоді.

Наприкінці зустрічі капітан Збірної футбольної студентської команди Університету Євген Радченко від імені всіх гравців зазначив: «Увійшовши до Столичного футбольного братства, хочеться висловити щиру подяку керівництву Університету в особі ректора Віктора Олександровича Огнев’юка, проректора Таїсії Юріївни Бєлофастової, Первинної профспілкової організації студентів за небайдужу позицію щодо розвитку фізичної культури та спорту в нашому Університеті».