Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Масова спортивно-оздоровча «Руханка» на Софіївській площі

Масова спортивно-оздоровча «Руханка» на Софіївській площі

DSC0536614 вересня 2014 року
м.Київ

У неділю, 14 вересня 2014 року, в День фізичної культури та спорту, під егідою Фонду Волонтерів України на Софіївській площі у Києві відбулась масова спортивно-оздоровча «Руханка». За словами організаторів, мета проведення заходу полягає в тому, щоб європейська цінність – здоровий спосіб життя – стала в Україні модною, адже спорт – «це життя, це любов, пристрасть, надія і віра, це тяжкі хвилини тренувань і щасливі хвилини радості від перемог, це полум'я в серцях, це те, що єднає».

У колективній зарядці взяли участь 1125 студентів та співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка. Всі вони отримали чудову можливість відновити свою фізичну і розумову діяльність, вдосконалити рухові можливості, статуру та осанку, а також збадьоритись і отримати заряд позитивного настрою. Під керівництвом професійних інструкторів, учасники проекту разом із ветеранами спорту, політиками та зірками української естради виконали комплекс гармонізуючих і тонізуючих вправ, взяли участь у показових спортивних випробуваннях, а головне – долучилися до видовищного дійства – встановлення Рекорду України, створивши найбільше живе слово «МИР», яке нині є найважливішим для кожного українця.