Підписання договору про міжнародне співробітництво з Женевською бізнес-школою (Швейцарія)

вересень 2014 року

У вересні 2014 року Київський університет імені Бориса Грінченка розпочав співпрацю з Женевською бізнес-школою (Швейцарія), підписавши договір про співробітництво.

Женевська бізнес-школа (GBS), заснована в 2001 році, є одним з визнаних лідерів на ринку освіти, що має швейцарську (EduQua), європейську (ECBE) й американську (IACBE) акредитацію. GBS співпрацює як з найстарішими навчальними закладами, так і з найбільш прогресивними школами Швейцарії та світу. Місією нашого нового партнеру є допомога студентам у розвитку їх творчого та інтелектуального потенціалу за рахунок якісних освітніх та адміністративних послуг.

В рамках підписаного Договору плануються спільні заходи, академічна мобільність, імплементація програми подвійних дипломів та обмін досвідом за відповідними напрямами.