Зустріч Ректора Київського університету імені Бориса Грінченка з представниками Британської Ради в Україні

DSC053663 жовтня 2014 року
м. Київ

3 жовтня 2014 року відбула зустріч Ректора нашого Університету з Пет Кіллінглі, незалежним освітнім консультантом, директором компанії Pat Killingley Education Ltd., та Людмилою Таценко, керівником освітніх програм Британської Ради в Україні. Метою візиту було визначення стратегічних орієнтирів розвитку освіти в Україні та сфер, в яких досвід та підтримка британської сторони могли б бути максимально корисними в процесі реформування вітчизняної системи освіти.

Під час зустрічі були обговорені питання оцінювання якості освіти, академічної, адміністративної і фінансової автономії університетів, інтернаціоналізації, міжкультурної комунікації та інтеграції вітчизняних ВНЗ у європейський освітній простір.

Огнев’юк Віктор Олександрович зазначив, що нові освітні проекти Британської Ради повинні бути спрямованими на підвищення мовної комунікації та сприяти формуванню і розвитку лідерських якостей науково-педагогічних працівників та студентів ВНЗ.