Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Презентація колективної наукової праці "Життя зі словом"

Презентація колективної наукової праці "Життя зі словом"

DSC0536622 жовтня 2014 року
м. Київ

З ініціативи кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій 22 жовтня 2014 р. відбулася урочиста презентація колективної наукової праці "Життя зі словом" (Дрогобич: Посвіт, 2014, 600 с.), присвяченої ювілеєві відомого українського літературознавця, доктора філологічних наук, професора, декана філологічного факультету Тернопільського державного педагогічного університету імені В.Гнатюка Миколи Платоновича Ткачука. На цей захід зібралися авторитетні вчені, автори збірника, які мали нагоду сказати добре слово про шановного ювіляра, а також оцінити його науково-творчий доробок. Відбулася змістовна дискусія щодо наукового доробку ювіляра.