Вітаємо грінченківців із перемогами, здобутими на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Дюк-шоу»!

DSC0536630 жовтня 2014 року
м. Одеса

З 30 жовтня по 1 листопада 2014 року у місті Одеса проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Дюк-шоу», організаторами якого були Громадська організація «Джерело майбутнього», творче об’єднання «МіДиФіК» та фірма «Даль» (Україна, Одеса). В конкурсі взяли участь представники України, Польщі, Молдови, Ізраїлю та інших країн. Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка показали високий рівень вокальної підготовки та належним чином були оцінені професійним міжнародним журі, зокрема здобули:

• у номінації «Академічний вокал», соло 4-та категорія: Лукащук Олена – Диплом II ступеня; Найденко Вікторія – Диплом III ступеня; Шило Анастасія – Лауреат II ступеня; Максим'юк Ольга – Лауреат I ступеня;
  • у номінації «Народний вокал», соло 4-та категорія: Гнидовець Надія – Лауреат I ступеня;
  • у номінації «Естрадний вокал», соло 4-та категорія: Маргарян Катерина – Лауреат I ступеня; Рижова Марина – Лауреат II ступеня; Сохацька Олександра – Лауреат II ступеня; соло 5-та категорія: Шергіна Анастасія – Лауреат I ступеня; Маргарян Марзпет – Лауреат I ступеня.
  • у номінації «Джаз», соло 4-та категорія: Маслій Олена – Лауреат I ступеня.

Вітаємо переможців! Це ще один з вагомих внесків творчих досягнень Київського університету імені Бориса Грінченка!