Images-loading

РЕКОРД ВСТАНОВЛЕНО!

DSC053667 листопада 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

Сьогодні, 7 листопада 2014 року, наш університет встановив рекорд у номінації «Наймасовіше написання диктанту національної єдності».

До Дня української писемності та мови студенти, співробітники та ректорат зібрались в актовій залі університету для творення унікальної події - «Наймасовішого написання диктанту національної єдності».

У прямому ефірі Українського радіо, у вишиванках, з національною символікою та патріотичним духом заповнений зал розпочав писати диктант, з метою підкреслити те, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Традиційно диктант прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Тривалість диктанту – 20 хвилин, кількість слів – 174 разом із заголовком. У цьому році диктант писали на тему «Українському радіо – 90 років».

Ми анонсували участь 500 осіб, але результат перевершив усі сподівання!

О 13.50 експертами Національного реєстру рекордів був зафіксований абсолютний рекорд України з одночасного написання диктанту у 689 осіб!!!

Надзвичайно приємно відзначити, що це перший в Україні зафіксований рекорд у такій номінації!

Атмосфера в залі була переповнена позитивними емоціями, сльозами щастя та патріотичним настроєм. Захід продовжився презентацією соціальних роликів «Говоріть українською», підготовлених студентами університету, та завершився виконанням Гімну України.

Київський університет з честю несе ім’я людини, яка виявляла рідкісну самозреченість у служінні рідній землі, ім’я Бориса Дмитровича Грінченка! Саме тому університет завжди щиро підтримує та ініціює акції, що направлені на єднання народу України.