Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вперше! Визнання Вченою радою Університету іноземного диплому про науковий ступінь

DSC053666 листопада 2014 року
м. Київ, вул. Воровського 18/2

6 листопада 2014 р. відповідно до ст.36 (п.2, пп.14) Закону України “Про вищу освіту” Вчена рада Київського університету імені Бориса Грінченка, беручи до уваги ухвалу кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій та запрошених експертів з фаху, вченої ради Гуманітарного інституту, результати таємного голосування, прийняла рішення про визнання іноземного диплому Брацкі Артура Себастіана про науковий ступінь доктора ґабілітованого гуманітарних наук, виданий у Республіці Польща 2011 року, як такого, що відповідає українському науковому ступеню доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.15 – загальне мовознавство.