Участь Київського університету імені Бориса Грінченка у англомовному навчальному тренінгу по Програмі «НORIZON 2020»

DSC053665 листопада 2014 року
м. Київ

5 листопада 2014 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбувся англомовний тренінг з написання проектних пропозицій на конкурси Програми «НORIZON 2020». Тренером виступила Даніела Кіран – проектний менеджер компанії «Steinbeis-Europa-Zentrum» (м. Штутгарт, Німеччина). Програма заходу включала наступні теми: аналіз конкурсу та концепція проектної заявки; обґрунтування актуальності проектної ідеї; розробка робочих пакетів та плану поширення результатів проекту; складання бюджету та проектна документація. Від Київського університету імені Бориса Грінченка участь у тренінгу взяла Веселовська О.В., керівник відділу міжнародних зв’язків.

certificate Veselovska