Директорський прийом у Гуманітарному інституті на честь Міжнародного дня студентів

DSC0536612 листопада 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

На честь Міжнародного дня студентів 12 листопада 2014 р. у Гуманітарному інституті відбувся Директорський прийом. Ініціатором заходу стала директор Гуманітарного інституту, професор, доктор філологічних наук Олена Євгенівна Бондарева, яка на початку прийому звернулась до студентів та викладачів із щирими словами привітання. Цього року Директорський прийом відбувався у незвичайному форматі. Перший сюрприз чекав на всіх, хто завітав на захід - при вході у залу відвідувачі брали участь у малюванні спільного візуального образу України, Університету, Інституту, майбутнього та пригощалися смачним шоколадом. Іншою приємною несподіванкою стало те, що концерт для студентів підготували саме викладачі. Кожна кафедра Гуманітарного інституту вітала студентів, підійшовши до такого клопіткого завдання дуже творчо. Викладачі проявили себе з нового, досі не відомого боку, тому для студентів було вкрай цікаво спостерігати за креативними та талановитими виступами наставників. Активну участь у Директорському прийомі взяла кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій. У ролі одного з ведучих цього незвичайного дійства виступив завідувач кафедри, професор, доктор філологічних наук Ярослав Олексійович Поліщук. Із дотепними жартами виступили викладачі кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій – Ольга Миколаївна Башкірова, Наталія Олексіївна Блохіна, Галина Василівна Клічак, Аліна Леонідівна Лісневська. Як і належить літературознавцям, вони привітали студентів віршами, написаними різними мовами – українською, російською, чеською. Також під час Директорського прийому відбулася церемонія нагородження студентів. Найкращі студенти Гуманітарного інституту були відзначені подяками та грамотами за активну участь в житті Університету. Наприкінці хор викладачів виконав 4 частину 9-ї симфонії Л. Бетховена «Ода до радості» у перекладі українською, який є гімном Євросоюзу. Загалом атмосфера свята була дуже приємною та теплою. Студенти та викладачі надовго запам’ятають цю прекрасну зустріч, що була насичена щирими та позитивними емоціями.

Директорский прием 1
Директорский прием 2