Images-loading

В Університеті пройшов традиційний студентський театралізований шоу-проект першокурсників «Ось ми які!»

DSC0536620 листопада 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

20 листопада 2014 року у великій концертній залі Університету при повному аншлагу пройшов традиційний студентський театралізований шоу-проект першокурсників «Ось ми які!»

На початку заходу відбулась урочиста церемонія нагородження студентів. Ректор Університету Віктор Олександрович Огнев’юк вручив Грамоти та Подяки найактивнішим грінченківцям за високі успіхи у навчанні, науковій роботі, у громадському житті Університету; за популяризацію молодіжного руху в України, волонтерську діяльність, інші здобутки та досягнення.

Патріотична концепція мистецького проекту органічно поєднала шість яскравих різножанрових творчих презентацій у єдине ціле – «Майбутнє України – у наших руках».

Молодіжний драйв, акторська самовіддача, суперпотужна енергетика, неординарність виконавців, а головне – безмежна любов до рідної України, вийшла за межі сценічного дійства та стала символом громадянської позиції грінченківської родини.

Неперевершеною емоційною кульмінацією святкової програми стала піднесена духовна підтримка глядачами пісні «Єдина Україна».

По закінченню, всі творчі колективи першокурсників отримали Дипломи, солодкі подарунки та бурхливі оплески глядачів.

І, як завжди, у фіналі – спільне виконання Гімну Університету.