Прем’єра мюзиклу «Подорож у місто добра»

DSC0536619 грудня 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

З нагоди Дня Святого Миколая, в канун Новорічних та Різдвяних свят, на головній сцені Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась прем’єра святкового мюзиклу «Подорож у місто добра» за мотивами казок Г. Х.Андерсена (музика С.Баневича).

Гості свята – батьки з дітьми – переселенці із зони АТО, учні шкіл м.Києва та Київської області, діти співробітників Університету.

Ведуча – завідувач НМЦ СГВОДС Оксана Перепельченко разом із заступником голови Студентського профкому Марією Білоцькою перед початком вистави провели з наймолодшими учасниками свята веселу ігрову міні-програму, що стало першим кроком у створенні гарного настрою.

Святий Миколай подарував їм свято, надію на здійснення мрій та мир в незалежній Україні. У залі панувала казкова атмосфера захопливого дійства, безпосереднього дитячого сприйняття, співпереживання героям, цікавого сюжету та красивої музики. Оплески гостей свята засвідчили, що вистава вдалася.

Ідея, творчий проект та режисура реалізовані Лауреатом міжнародних конкурсів Ларисою Левановою, вокально-хорові партії – Заслуженою артисткою України Ріммою Шаповаловою, Заслуженим діячем мистецтв України Оксаною Петриковою, хормейстером Лауреатом міжнародних конкурсів Андрієм Юдіним, звукорежисером Анатолієм Вороною.

Головні ролі яскраво виконали студенти Інституту мистецтв: вокальний ансамбль у складі: Ольга Максимюк, Анастасія Майстренко, Олена Лукащук, Оксана Блаженко, Марина Рижова, Лідія Валькова, Катерина Панчишко, Анастасія Петрова, Анастасія Хілько; Театр танцю «Адажио».

Цього дня відбулось дві вистави, в яких було задіяно різні акторські склади.

Перший склад:

Криса - Марія Циганова

Чортеня - Анастасія Шергіна

Свинка- Юлія Прокопчик

Механічний Соловей - Олександр Пошванюк

Коник - Владислав Федоров

Лялька - Дар’я Терещенко

Соловей - Анастасія Шило

Солдатик - Олександр Колоколов

Балерина - Катерина Павленко (Марія Богданова)

Другий склад:

Криса – Катерина Маргарян

Чортеня - Анастасія Шергіна

Свинка- Ганна Корнієнко

Механічний Соловей – Богдан Духан

Коник – Марзпет Маргарян

Лялька – Анастасія Чистякова

Соловей – Тамара Давлатова

Солдатик - Олександр Колоколов

Балерина - Катерина Павленко (Марія Богданова)

Бутафор – Наталя Реброва

Художник вистави – Олена Куца-Чапенко

Концертмейстер-постановник лауреат міжнародних конкурсів Ганна Шепеленко

Режисер-постановник мультімедіа - завідувач НМЦ тележурналістики Мар’яна Ангелова

Режисер звукозапису – Олексій Михайлюк

Звукорежисер вистави – Анатолій Ворона, Андрій Халюков

Балетмейстер – постановник Ганна Лащенко

Асистент режисера – Анастасія Лобан

В організації святкового мюзиклу були задіяні: ректорат та профспілкова організація Київського університету імені Бориса Грінченка; координатор біженців та переселенців «Волонтерської сотні» Оксана Лазебник, директор Будинку культури смт Козин Київської області Інна Яцків-Бондаренко, співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії і організації дозвілля студентів та грінченківці-волонтери Гуманітарного інституту.

Маленьких глядачів та акторів-студентів по завершенню вистави пригостили солодощами.

Отже, нехай і надалі творча майстерність дарує Любов, надихай на Добро і вселяє у наші серця надію на Мир!

5.