Images-loading

Навчання у лютому - наступний етап

DSC0536610-18 лютого 2015 року
м. Київ

 

 

 

НДЛ інформатизації освіти під керівництвом Морзе Н.В., проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності продовжує проводити семінари з підвищення ІК-компетентності педагогічних, наукових та науково-педагогічних працівників Університету. 10-го та 11-го лютого відбулись заняття в Інституті людини та Інституті післядипломної педагогічної освіти, а 17-18 лютого у Педагогічному інституті та Інституті Мистецтв. За чотири дні працівники НДЛ інформатизації освіти провели навчання майже 200 працівників Університету за найбільш актуальними темами: 

  • створення Е-портфоліо викладача; 
  • використання корпоративної пошти та супутніх сервісів Google-акаунту; 

seminar1seminar2

  • використання Веб3.0 в навчальному процесі; 
  • використання ЕНК та його ресурсів в навчальному процесі; 
  • електронний деканат та використання е-журналу; 
  • використання статистики MOODLE;

 

Відгуки колег були різними, найчастіше відзначались великий об'єм корисної інформації, дружня робоча атмосфера, можливість обміну думками, навички роботи з програмою Антиплагіат, створення компетентнісних завдань, створення е-портфоліо та розуміння його важливості для професійного та наукового персонального розвитку, а також підняття престижу й рейтингу Університету в цілому.

Наступні тренінги пройдуть 24 та 25 лютого в Інституті суспільства та Гуманітарному інституті. Запрошуємо до реєстрації!