Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Програма «Work and Travel» для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка

preview 11 03 str rozv osv12 березня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

12 березня 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшла зустріч нового партнера нашого Університету – компанії «Соната» зі студентами Гуманітарного інституту. Агентство «Соната» займається організацією стажувань для студентів за програмою «Work and Travel» за кордоном, а саме: у США та Німеччині.

«Work and Travel» – одна з найбільш популярних молодіжних програм для студентів денного відділення, яка дає можливість відвідати різні країни, покращити рівень знання іноземної мови та заробити гроші! Представники агентства проінформували наших студентів про усі вимоги до участі у програмі та дуже зацікавили їх перевагами даного проекту!

Кінцевий термін подання заявок – 1 квітня 2015 року. У разі виникнення питань з приводу участі у програмі просимо звертатися за телефоном 272-18-62 – Веселовська Ольга Володимирівна, начальник відділу міжнародних зв’язків.