Дискусія щодо актуальних трендів сучасної культури

preview 11 03 str rozv osv17 березня 2015 року
м. Київ

Кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій організувала відкриту гостьову лекцію відомої дослідниці драматургії та театру, доктора філологічних наук, професора Жешувського університету (Польща), а також професора Одеського національного університету імені І.І.Мечникова Наталії Павлівни Малютіної. Тема лекції, що відбулася 17 березня 2015 р., мала назву "Драма і театр в інтермедійному просторі". Гостя представила свій погляд на тренди сучасного театру, вдаючись до прикладів із українського та польського театрального життя.

Після лекції відбулася жвава дискусія довкола заявлених ідей. У ній взяли участь як викладачі - директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор Олена Євгенівна Бондарева; доктор філологічних наук, професор Марія Брацка; кандидат філологічних наук, доцент Оксана Валентинівна Кудряшова; старший викладач Наталія Олексіївна Блохіна, так і студенти-магістранти Гуманітарного інституту.

Модератором зустрічі був завідувач кафедри, доктор філологічних наук професор Ярослав Олексійович Поліщук. Лекція Н.П.Малютіної спонукала до уважнішого погляду на сучасне театральне життя Києва.

Малют на