Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Дискусія щодо актуальних трендів сучасної культури

Дискусія щодо актуальних трендів сучасної культури

preview 11 03 str rozv osv17 березня 2015 року
м. Київ

Кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій організувала відкриту гостьову лекцію відомої дослідниці драматургії та театру, доктора філологічних наук, професора Жешувського університету (Польща), а також професора Одеського національного університету імені І.І.Мечникова Наталії Павлівни Малютіної. Тема лекції, що відбулася 17 березня 2015 р., мала назву "Драма і театр в інтермедійному просторі". Гостя представила свій погляд на тренди сучасного театру, вдаючись до прикладів із українського та польського театрального життя.

Після лекції відбулася жвава дискусія довкола заявлених ідей. У ній взяли участь як викладачі - директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор Олена Євгенівна Бондарева; доктор філологічних наук, професор Марія Брацка; кандидат філологічних наук, доцент Оксана Валентинівна Кудряшова; старший викладач Наталія Олексіївна Блохіна, так і студенти-магістранти Гуманітарного інституту.

Модератором зустрічі був завідувач кафедри, доктор філологічних наук професор Ярослав Олексійович Поліщук. Лекція Н.П.Малютіної спонукала до уважнішого погляду на сучасне театральне життя Києва.

Малют на