Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Засідання редакторів наукових періодичних видань університету

Засідання редакторів наукових періодичних видань університету

preview 11 03 str rozv osv18 березня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

18 березня 2015 р. відбулося засідання редакторів наукових періодичних видань Київського університету імені Бориса Грінченка. Засідання відкрила Л.Л. Хоружа, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи. Вона окреслила основні завдання засідання: реалізація комплексу заходів щодо включення провідних журналів Університету до міжнародних наукометричних баз даних, здійснення кореляції змісту та оформлення журналів з міжнародними вимогами та ін.

З повідомленням виступила С.М. Лобода, доктор педагогічних наук, професор, яка розкрила основні кроки реалізації зазначених заходів: отримання ідентифіаторів цифрових об’єктів DОІ та електронних ІSSN, реєстрація Університетських журналів у базах даних Ulrich's Periodicals і EBSCO, підготовка англомовних версій журналів, а також визначення їх редакційної політики відповідно до вимог і рекомендацій Комітету з етики наукових публікацій COPE, а також Європейської асоціації наукових редакторів EASE.

У процесі обговорення учасники засідання розглянули проект „Положення про наукові періодичні видання Київського університету імені Бориса Грінченка”, а також підтримали ідею створення координаційної ради редакторів наукових періодичних видань Університету, яка буде опікуватися питаннями змісту видань, здійснювати контроль і координацію за дотриманням чинних українських і міжнародних стандартів і вимог щодо наукових періодичних видань.