Майстер-клас на тему:"Очікування роботодавців від фахівців в умовах сучасного ринку праці"

preview 11 03 str rozv osv18 березня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

18 березня 2015р. в рамках циклу майстер-класів «Як успішно презентувати себе роботодавцю?» для студентів Гуманітарного інституту та Інституту суспільства було проведено перший майстер-клас.

Зі вступним словом до учасників звернулася Міляєва Валерія Робертівна, доктор психологічних наук, доцент, завідувач НДЛ культури лідерства. Вона відкрила перший майстер-клас та представила спікера — Андрія Ніколова, виконавчого директора асоціації з управління персоналом HRFORUM, бізнес-тренера, експерта в області комунікації, підприємця, дипломованого фахівця в області менеджменту організацій, який має управлінський досвід в IT, FMCG і телевізійній галузях.

Спікер розкрив тему: «Очікування роботодавців від фахівців в умовах сучасного ринку праці».

В ході майстер-класу розглядалися питання:

• які існують сучасні тенденції на ринку праці у 2015 році;
  • як і з чого краще розпочати власну кар'єру;
  • що «запропонувати» роботодавцю, якщо у Вас немає досвіду роботи
  • як знайти високооплачувану роботу.

Зустріч пройшла в атмосфері оптимізму, щирості, довіри, емоційного піднесення. Всі бажаючі мали можливість задати запитання провідному фахівцю в області управління персоналом.