Підписання договору про міжнародне співробітництво з Університетом Гранади

2 березня 2015 року Київський університет імені Бориса Грінченка уклав Договір про співробітництво з Університетом Гранади (м. Гранада, Іспанія)!

Escudo de la Universidad de Granada

Заснований за папським указом Климента VII 1531 року на базі медресе, що існувало з 1349 року, університет спочатку мав лише три факультети: теології, мистецтва та церковного права. Наразі Університет Гранади є одним із найбільших та найпрестижніших вищих навчальних закладів Іспанії, налічує більше 80 тис. студентів і 3641 викладачів, які навчаються та працюють на 17 факультетах.

В рамках підписаного Договору плануються спільні міжкафедральні наукові проекти, вебінари, академічна мобільність, розробка спільних науково-дослідних проектів для участі у грантових програмах Європейського Союзу та обмін досвідом за відповідними напрямами.