Images-loading

Угода про співробітництво з Університетом Гедіз (м. Ізмір, Туреччина)

preview 11 03 str rozv osv6 квітня 2015 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

 

 

 

6 квітня 2015 року Київський університет імені Бориса Грінченка підписав Угоду про співробітництво з Університетом Гедіз (м. Ізмір, Туреччина)!

Університет Гедіз є новим і сучасним університетом Туреччини, який розпочав свою роботу в 2009-2010 н.р. Розташований в Ізмірі, національному центрі історії, мистецтва, туризму і торгівлі, Університет Гедіз є одним із провідних приватних дослідницьких університетів Туреччини, який пропонує широкі можливості для стажування та навчання за кордоном для студентів, а також заохочує студентів виходити за рамки академічних та географічних обмежень в їх прагненні до знань. Університет Гедіз готує спеціалістів за напрямками: право, економіка та менеджмент, міжнародні відносини, політичні науки та державне управління, інформаційно-комунікаційні технології, інженерія та архітектура.

В рамках підписаного Договору плануються спільні міжкафедральні наукові проекти, вебінари, академічна мобільність, розробка спільних науково-дослідних проектів для участі у грантових програмах Європейського Союзу та обмін досвідом за відповідними напрямами.