Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Київський університет імені Бориса Грінченка традиційно зробив Великодній подарунок киянам

preview 11 03 str rozv osv9 квітня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Сьогодні, 9 квітня 2015 року, Київський університет імені Бориса Грінченка вже традиційно подарував киянам і гостям столиці два чудових, прикрашених Великодніми писанками «Пасхальних дерева» – символи миру та злагоди.

Нагадаємо, що в минулому році ідею Університету створити Великоднє дерево підтримали ще й учні шкіл Києва. Спільними зусиллями ми створили 2014 чудових, унікальних писанок, які прикрашали дерево біля Навчального корпусу №1 нашого Університету, за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, впродовж Великодніх свят і цим встановили новий національний рекорд в номінації «Найбільша кількість пасхальних яєць на дереві».

У цьому році, на знак єдності України, Великоднє дерево прикрасили жовто-блакитними стрічками.

Подія пригорнула увагу мешканців Оболоні, які з захопленням розглядали українські писанки і висловлювали подяку за створення святкового настрою.

Наш Університет завжди плідно співпрацює з київською громадою, ініціює та бере участь у багатьох громадських акціях задля створення позитивного соціально-культурного середовища столиці.

Для кожного християнина Воскресіння – воістину Великий день! Нехай цей день буде великим для всієї України!