Участь експертів проекту ELITE програми TEMPUS у навчальному візиті Університету Тампере (м.Тампере, Фінляндія)

preview 11 03 str rozv osv6-10 квітня 2015 року
м. Тампере, Фінляндія

06 – 10 квітня 2015 р. експерти проекту «Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging» (ELITE) програми TEMPUS від Київського університету імені Бориса Грінченка Міляєва Валерія Робертівна (завідувач НДЛ культур лідерства) та Лебідь Неля Костянтинівна (завідувач відділу психологічних досліджень НДЛ культури лідерства) взяли участь у навчальному візиті до Університету Тампере (м. Тампере, Фінляндія).

В межах візиту учасники:

• Отримали інформацію щодо останніх європейських досліджень з проблематики лідерства;
  • Ознайомилися з досвідом Фінляндії в питанні реалізації науково-дослідних програм та проектів;
  • Проаналізували особливості системи підготовки «молодих підприємців» в межах співпраці Університету з тренінговими організаціями (Proakatemia, Hub);
  • Ознайомилися з системою роботи Агенції оцінки освіти (FINHEEC).