Images-loading

Презентація громадської організації «Міжнародне молодіжне спілкування в Україні»

preview 11 03 str rozv osv20 квітня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

20 квітня 2015 року в Інституті суспільства відбулася презентація громадської організації «Міжнародне молодіжне спілкування в Україні» (далі –IYF (Youth International Fellowship in Ukraine)).

«IYF» було засновано у Південній Кореї у 1995 році; представництво в Україні розпочало роботу у 2011 році. «IYF» щороку організовує табори, конкурси, фестивалі, презентації та інші заходи для молоді, відкриваючи творчий потенціал кожної окремої особистості.

Для студентів нашого Університету представники організації презентували можливість взяти участь у молодіжному таборі (World Camp 2015), який відбуватиметься у Києві з 26 по 30 квітня 2015 року. У програму заходу включені майстер-класи, концерти відомих артистів та музикантів, спеціальні лекції «Уроки життєвого успіху», фестивалі культур світу, лекції духовного становлення особистості та марафон. Представники організації показали студентам захоплююче відео з попередньо проведеного табору у Південній Кореї та розповіли про досягнення його учасників.

Для участі у «World Camp 2015» звертайтеся за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до відділу міжнародних зв’язків Університету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Коргуник Юлія Василівна, провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків).