І Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів «Book fashion»

IMG 7857

25 квітня 2015 року
м. Київ

 

 

 

 

 

25 квітня о 12:00 кафедра реклами та зв'язків з громадськістю Гуманітарного інституту провела І Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів «Book fashion».

До складу журі ввійшли: депутат Київської міської ради, директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Юрій Володимирович Крикунов (голова журі); генеральний директор Національного газетно-журнального видавництва, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки фотохудожників України Роман Ярославович Ратушний; директор видавництва «Білий тигр», доцент кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Роман Васильович Ярошенко; завідувач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Галина Василівна Горбенко.

З вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Бєлофастова Таїсія Юріївна та Депутат Київської міської ради, директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Крикунов Юрій Володимирович.

На Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів «Book fashion» цього року змагалися відео-роботи школярів та студентів різних куточків України: Одеса, Кривий Ріг, Житомир, Львів, Дніпропетровськ, Нікополь, Луцьк, Київ і Київська обл..

Високоповажне журі визначило переможців у наступних номінація:

- ігровий буктрейлер:

І місце - Муратова Таміла; Юренева Ольга - «Я, которой не было» - Школа І-ІІІ ступенів №163, м. Київ;

І місце - Некрасова Катерина - «Женская/мужская лирика» - КУБГ, 2 курс, видавнича справа та редагування;

- презентаційний буктрейлер:

І місце - Грибакіна Анна - «Дом странных детей»- Криворізька гімназія № 127, 10 клас м. Кривий Ріг;

І місце - Падалка Ганна - «35 кілограм надії» - КУБГ, 3 курс, книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія;

- трейлер до дитячої книги:

І місце - Савін Дмитро - «Хоббит, или Туда и Обратно» - Нерубайський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» , 10 клас; с. Нерубайське, Біляївського району, Одеської області;

І місце - Сінькевич Аліна - «Хто ти, Алісо?» - КНУКіМ, 1 курс;

- трейлер до "розумної" книги:

І місце - Господаренко Єлизавета, Коваленко Дмитро - «PR в маркетингових комунікаціях», КУБГ, 2 курс, реклама та зв'язки з громадськістю;

Гран-прі конкурсу отримала Батащук Ірина - «Червона книга» - КУБГ, 3 курс, журналістика;

Між оголошеннями переможців публіка захоплювалась чудовою піснею від студентки І курсу РЗГ Марини Мартиненко та насолоджувалась запальною самбою від студентки ІІ курсу ВСР Анни Гладаревської.

Переможці та учасники отримали призи та привітання від поважних членів журі. Тож, чекаємо фестиваль наступного року!