День пам’яті Бориса Грінченка

IMG 193806 травня 2015 року
м. Київ

Стало вже доброю університетською традицією щороку 6 травня вшановувати пам'ять нашого духовного лідера Б. Грінченка. Цього року студенти та співробітники Університету зібралися в Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва, де відбулася панахида з нагоди 105-ї річниці з дня смерті Б. Грінченка, адже саме в цьому соборі 1910 року його відспівували і звідси несли домовину на Байкове кладовище.

Панахиду та молебень правив керуючий справами Київської Патріархії єпископ Агапіт. Він звернувся до присутніх з побажанням міцного здоров’я, духовного розвою, підтримав Університет молитвою. По закінченню молебню єпископ Агапіт, від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив студентів і співробітників Університету церковними відзнаками.

За активну громадянську позицію та сприяння відродженню духовності українського народу орденом «Святих Кирила і Мефодія» нагороджено:

• Братко Марію Василівну, директора Університетського коледжу;
  • Турунцева Олександра Петровича, проректора з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи.

Медаллю «Святих Кирила і Мефодія» відзначено:

• Клічак Галину Василівну, доцента кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту;
  • Кочергу Олександра Васильовича, заступника директора Інституту післядипломної педагогічної освіти;
  • Мустафаєва Фемія Мансуровича, народного артиста України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв;
  • Перепельченко Оксану Володимирівну, завідувача навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

Благословенною грамотою нагороджено:

• Бачинську Валентину, студентку 4-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта»;
  • Костур Руслану, студентку 6-го курсу спеціальності «Журналістика»;
  • Трофимченко Анастасію, студентку 2-го курсу спеціальності «Історія»;
  • Шаргородську Анастасію, студентку 3-го курсу спеціальності «Практична психологія».

Після молебню відбулося покладання квітів на могилу Б. Грінченка та його родини і до пам’ятника Б. Грінченка біля адміністративного корпусу Університету.

Ім’я Б. Грінченка, патріота-просвітителя, святе для кожного, хто навчається та працює в нашому Університеті.

IMG_1910
IMG_1938