Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Студенти привітали ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни у смт. Пуща-Водиця

IMG 4966м. Київ

Напередодні 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та вшанування подвигу українського народу у Другій Світовій війні, творча студентська молодь Університету разом із викладачами підготували вітання ветеранам та інвалідам Київського міського клінічного шпиталю у смт.Пуща-Водиця, висловлюючи їм свою повагу, вдячність і ніжні почуття через проникливе виконання пісень воєнних років та яскраві хореографічні композиції. Безцінними у цій вже традиційній зустрічі стали неповторна емоційна аура, щирий духовний зв'язок поколінь.

У концертній програмі взяли участь студенти Інституту мистецтв, Гуманітарного інституту, солісти вокальної студії «Натхнення», а також співробітники НМЦ соціально-гуманітарної роботи та організації дозвілля студентів.