Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Участь співробітників НДЛ культури лідерства у тренінговому візиті до Естонської Бізнес Школи (м. Таллінн, Естонія)

DSC 045418-22 травня 2015 року
м. Таллінн, Естонія

18 – 22 травня 2015 р. Бреус Юлія Володимирівната Сударкін Олександр Олексанрович (співробітники НДЛ культури лідерства), експерти проекту «Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging» (ELITE) програми TEMPUS від Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у тренінговому візиті до Естонської Бізнес Школи (м. Таллінн, Естонія).

В межах візиту учасники:

• отримали інформацію про систему вищої освіти Естонії;
  • ознайомилися з досвідом роботи Естонської Бізнес Школи;
  • пройшли навчання для тренерів та отримали сертифікати (Executive Coaching Certificate) від Academy of Executive Coaching.