Грінченківці підкорюють Канни

Lim6-MJESk021-27 червня 2015 року
м.Канни, Франція

     

 

 

Студентка кафедри реклами і зв`язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка Ірина Джуранюк стала однією з 32 молодих креаторів світу, які отримали можливість безкоштовно пройти навчання у світових метрів реклами в Roger Hatchuel Academy (Канни, Франція)!

Щороку під час Міжнародного фестивалю реклами "Каннські леви" найбільш талановитим молодим креаторам з різних країн випадає шанс доторкнутися до найкращого, що є в світі реклами та прослухати тиждень лекцій від гуру сучасних комунікацій. Своїм практичним досвідом з ними діляться найкращі креативні директори найвідоміших рекламних агентств.

Фантастичні спікери! Унікальні знання! Нескінченне натхнення! Звучить як мрія! На підтвердження тижневого навчання Іра отримала сертифікат про закінчення Roger Hatchuel Academy.

Нагадаємо, що Міжнародний фестиваль реклами «Каннські леви» (Cannes Lions International Advertising Festival, скорочено IAF) вважається найбільш авторитетним міжнародним фестивалем виробників реклами. Фестиваль, тривалістю від 5 до 7 днів, щорічно проводиться у французькому місті Канни, зазвичай в третій тиждень червня.

 

0gAUKjNzits
0s3an95qAjI
3LdaQfiCknE
CTAm9Kkizjo
D4-eJ5BduSc
hr4-r1DRd1I
IP9Gfan0f_A
Lim6-MJESk0
LQX2e-oTJ08
mXK-OkyVhOY
n9-lksptr6s
UpLtyQcnIqQ
xkbqTcM2QUI