Майстер-клас з трансформації ІКТ-політики у сфері освіти у вищих навчальних закладах

20150703 13210003 липня 2015 року
м.Київ, вул. М.Тимошенка, 13-Б

3 липня у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас з трансформації ІКТ-політики у сфері освіти у вищих навчальних закладах. ІКТ-політика це формування пріоритетів і планів, які об'єднують ІКТ-інновації з іншими змінами в навчальних програмах і оцінюванні навчальних досягнень студентів, з професійним розвитком викладачів, методами викладання, дослідженнями, моніторингом і оцінюванням якості освіти у країні, місті. Розробка ІКТ-політики створює умови для підвищення ролі ВНЗ, підготовки висококваліфікованих фахівців, сприяє розвитку високих інноваційних технологій. Майстер-клас проводили Тетяна Нанаєва, Intel for Good Corporate & Government Affairs Director in Ukraine/CIS та Володимир Іванов, директором ГО «Центр розвитку бізнес-технологій», організації, що адмініструє освітні програми Intel в Україні та країнах СНД. Адже, саме Intel намагається підтримувати процес створення і розвитку ІКТ-політики і трасформацію системи освіти в цілому, надаючи широкий спектр потужних інструментів для створення освітньої політики. Учасниками майстер-класу були: проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Наталія Морзе, начальник відділу міжнародних зв’язків Ольга Веселовська, завідувач НДЛ інформатизації освіти Оксана Буйницька, старший науковий співробітник НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Ірина Воротнікова, заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти Світлана Василенко, молодший науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій Лілія Варченко-Троценко, методист центру ІКТ-компетенцій Артур Кочарян, методист центру вебометрії та інформаційних систем Іван Степура, викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і фінансів Університетського коледжу Марія Гладун.

З детальною інформацією про майстер-клас можна ознайомитись у блозі корпорації Intel "Змінюємо освіту разом".

Дякуємо організаторам за прекрасний інноваційний майстер-клас та наданий інструментарій!

20150703_132054_HDR
20150703_132100