Images-loading

Приймальна комісія розпочала прийом документів від вступників на напрями підготовки "Молодший спеціаліст" та "Бакалавр"

DSC0205610 липня 2015 року
м.Київ, вул. М.Тимошенка, 13-Б

       

 

 

Сьогодні, 10 липня 2015 року, Приймальна комісія розпочала прийом документів від вступників, що закінчили 9 та 11 класів і вирішили продовжити навчання за програмами молодшого спеціаліста чи бакалавра у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Вступникам пропонується 14 різних спеціальностей для навчання в Університетському коледжі (молодші спеціалісти) та 37 бакалаврських програм в різних Інститутах Університету. Вступ цього року є особливим і має ряд новацій, порівняно з попередніми роками. Зокрема, при вступі на денну форму навчання кожний вступник має визначитись із пріоритетом спеціальностей, які він обирає для вступу, не буде зарахування у декілька хвиль, як це було раніше, а перший список осіб, рекомендованих на місця державного замовлення, буде будуватись ЄДЕБО автоматично без втручання вишів. Зросла популярність подачі вступниками заяв в електронному вигляді. Так, за перші чотири години роботи, до Університету надійшло 445 електронних заяв на вступ. Впродовж доби всі ці заяви будуть опрацьовані відповідальними за це особами і абітурієнтам надіслані повідомлення про стан заяв.

Приймальна комісія також продовжує прийом документів від бажаючих навчатись за програмами магістра чи спеціаліста та від молодших спеціалістів, які вирішили продовжити навчання за програмами бакалавра.

Чекаємо на Вас, дорогі вступники!