Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Команда грінченківців взяла участь у «Гонці Нації»

Команда грінченківців взяла участь у «Гонці Нації»

gonka natsii115-16 серпня 2015 року
м. Київ, мототрек «Пирогово»

15-16 серпня 2105 року команда Київського університету імені Бориса Грінченка взяла участь у забігах з перешкодами «Гонка Нації» та стала першою університетською командою на цих змаганнях!

Наші спортсмени спробували себе у Забігу Сили і Забігу Волі. Забіг Сили — це початок непростого шляху у трійці забігів. Каверзний спринт на 5 км / 15 перешкод розрахований як на початківців, так і на досвідчених спортсменів. Забіг Волі самі організатори назвали справжнім «полем бою», 13 км / 20 перешкод, скажена траса, випробування фізичної витривалості та волі.

Результати:

Гацко Олена – 7 місце серед жінок (Забіг Сили)

Харченко Дмитро 4 місце (Забіг Волі), 9 місце (Забіг Сили)

Дрозд Віталій – 21 місце (Забіг Сили)

Пишаємось вами і бажаємо подальших успіхів!